Reformer İleri Seviye

Kurs Hakkında

Reformer ileri seviye eğitim ile Core kaslarının daha aktif olduğu, vücudun daha esnek ve güçlü olmasını destekleyen egzersizleri planlamada yeterli bilgiye sahip olacaksınız. İskelet Kas rahatsızlıklarında tedavi odaklı egzersiz planlamasında yetkin olacaksınız.

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?
  • Federasyon Onaylı Reformer İleri Seviye Sertifikası

  • Reformer İleri Seviye Eğitim Kitabı

Kurs İçeriği

Reformer İleri Seviye hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Postür Analizi değerlendirmesine göre ihtiyaç duyulan reformer hareketlerini belirleyebilme yeteneğine ulaşılır.
Tower Reformer hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Box ile ileri seviye hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
İleri seviye egzersizlerinin hangi kas gruplarını çalıştırdığı öğrenilir.
Omurga Rahatsızlıklarına destek için ileri seviye egzersiz planlama yeteneği kazanılır.
Uygulama sınavından 70 ve üzeri not alınmalı başarılı olmak için.
Online ve uygulama merkezlerimizde 50 saatlik ilave eğitim ile önce gözlem sonra Master Eğitmen gözetiminde derslere girerek öğrendiklerimizi pekiştirme imkanı bularak tecrübemizi artırıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Banka: Kuveyt Türk Hesap İsmi: ULUSLARARASI KLİNİK PİLATES FEDERASYONU İKTİSADİ İŞLETMESİ İban No: TR31 0020 5000 0958 5607 0000 01 Eğitim ücretini yatıran kişiler ön kayıt yaptırmak için info@klinikpilatesfederasyonu.com adresine başvuru formunu doldurarak ödeme dekontunu mail olarak gönderin.
Ön kayıtı yaptan adaylar, kesin kayıt için gerekli olan belgeleri, ilk günde teslim edilir. Başvuru dilekçesi - Banka Dekontu - Kimlik fotokopisi - Öğrenim belgesi - Adli sicil kaydı - İkametgah belgesi - 2 Ad Vesikalık Fotoğraf (50 mm x 60 mm)
KLİNİK PİLATES FEDERASYONU, KLİNİK PİLATES REFORMER İLERİ SEVİYE SERTİFİKASI, vermiş olduğunuz adrese gerekli olan bütün istenen şartlar yerine getirildikten sonra postalanacaktır.
Klinik Pilates Temel Eğitiminde başarılı olma.
Eğitim Süresinde %10 devamsızlık hakkımız vardır.
Eğitime aksatmadan devam etmek - Gerekli olan bütün sınavlardan geçer not almak - Eğitmen tarafında kabul görülen bir araştırma ödevinin yapılması ve bütün gözlem, pratik ve öğretme saatlerinin tamamlamak.

Yorum Yap