Klinik Pilates Matwork ileri Seviye Eğitimi

Kurs Hakkında

Matwork İleri Seviye Eğitimi ile top, lastik, çember kullanarak kişinin performansını ve rahatsızlıklarına destek egzersiz planlamayı öğreneceğiz.

Kursa Katılınca Nelere Sahip Olursunuz ?
  • Federasyon Onaylı Matwork İleri Seviye Eğitmenlik Sertifikası

  • Matwork İleri Seviye Eğitim Kitabı

Kurs İçeriği

Postür Analizi değerlendirmesine göre ihtiyaç duyulan Matwork ileri seviye hareketlerini belirleyebilme yeteneğine ulaşılır.
İdeal Postürel duruşu destekleyen Matwork ileri seviye egzersizlerini belirleyebilme yeteneğine ulaşılır.
İleri seviye Matwork egzersizlerinin hangi kas gruplarını çalıştırdığı öğrenilir.
Top ile ileri seviye hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Çember ile ileri seviye hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Lastik ile ileri seviye hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Skolyoz tedavisini destekleyen hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Kifoz tedavisini destekleyen hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Lordoz tedavisini destekleyen hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Protraksiyon tedavisini destekleyen hareketlerinin uygulanması, modifiye edilmesi, özel ve grup çalışmalarının planlanması ile ilgili temel beceriler öğrenilir.
Uygulama sınavından 70 ve üzeri not alınmalı başarılı olmak için.
Online ve uygulama merkezlerimizde 50 saatlik ilave eğitim ile önce gözlem sonra Master Eğitmen gözetiminde derslere girerek öğrendiklerimizi pekiştirme imkanı bularak tecrübemizi artırıyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Banka: Kuveyt Türk Hesap İsmi: ULUSLARARASI KLİNİK PİLATES FEDERASYONU İKTİSADİ İŞLETMESİ İban No: TR31 0020 5000 0958 5607 0000 01 Eğitim ücretini yatıran kişiler ön kayıt yaptırmak için info@klinikpilatesfederasyonu.com adresine başvuru formunu doldurarak ödeme dekontunu mail olarak gönderin.

Yorum Yap